Rozhovor s hanbatou masérkou z Prahy: "Vánoce jsou pro mě žně"

Foto: Pixabay

Nepřeje si zveřejnit své jméno ani tvář, nicméně o svoji zkušenost s netradičními masážemi se s námi podělila. Říká si Bětka, pracuje jako erotická masérka a v prosinci si prý vydělá nejvíce peněz.


Jsou to zvláštní paradoxy. Na jedné straně lidé přemýšlí, jak finančně přežijí letošní Vánoce, a na straně druhé utrácejí za neřesti. A nemusí to být pouze cigarety, nebo alkohol. Hodně peněz se prý také utrácí za masáže. Včetně těch erotických. Povídala si o tom s námi studentka jedné z pražských vysokých škol, která si nepřeje zveřejnit svoje jméno, ani tvář, ale která si již před časem s námi povídala o tom, proč tuhle činnost vykonává. Na její přání jsme proto v textu změnili její jméno a budeme jí proto říkat třeba Bětka. Skutečnou totožnost slečny redakce zná.

Podle svých slov začala Bětka s erotickými masážemi ve chvíli, kdy nesehnala místo na vysokoškolské koleji a musela si tak najít podnájem bytu. Chvilku údajně zkoušela různé brigády, ale vzhledem k dennímu studiu to nebylo řešení. Rozhodla se proto, že se bude věnovat masážím. Začala nejdříve s těmi sportovními v tenisovém klubu, časem však převládlo ekonomické hledisko a tak přešla na masáže erotické.

Nemáš strach, že tě někdo na fotkách v inzerátu pozná, nebo že přijde někdo známý? Spolužák ze školy, profesor, nebo třeba známý rodičů?

Toho se asi bojím nejvíce. Sice se v telefonu snažím o člověku, který chce ke mně přijít, něco zjistit, ale samozřejmě se nemohu vyptávat na nějaké osobní údaje. Je to pochopitelně riziko a ano, bojím se toho. Rodiče by mě zabili. Měli by strašnou ostudu. Na fotce jsem si sice smazala třeba tetování, ale stejně, riziko tu je.

Inzerátů nabízejících erotické masáže jsou na internetu možná stovky. Dá se tím uživit?

Na začátku jsem moc klientů neměla. A vlastně nemám ani teď. Spíš se vracejí stálí klienti. To také trochu eliminuje riziko prozrazení. Masíruji jenom odpoledne a ne každý den. Nedělám to proto, abych si kupovala drahé kabelky, ale abych mohla v Praze rozumně pobývat, v klidu dostudovat a něco si našetřit. Nechci financemi zatěžovat rodiče. Jsou rozvedeni a sami na tom nejsou úplně nejlíp.

Můžeš prozradit, kolik si za měsíc vyděláš?

Na moje poměry si vydělám docela dost. Masíruji totiž u sebe doma, resp. v podnájmu, což možná není úplně ideální, ale nechci nikde platit za pronájem pokoje. To bych potom musela mít víc klientů. Takhle mi stačí jeden až dva denně. Za masáž si účtuji 2 až 3 tisíce korun.

Kdo k tobě na masáž chodí? Podnikatelé, manažeři, mladí, staří?

Úplně všichni. Někdy přijde pohledný čtyřicátník v obleku a kravatě, jindy obézní muž v kraťasech a sandálech. Někdo říká, že rozváží potraviny, jiný zase, že dělá ředitele v nějaké firmě. Je to opravdu různé. Ale stálí zákazníci jsou většinou ti v saku. Asi si to mohou dovolit častěji. 

Chodí přes den, nebo spíše večer?

Já pracuji jenom ve všední dny a většinou tak maximálně do 17 hodin. Musím se také učit a mám ráda společenský život, takže chodím třeba do kina, nebo divadla. Co mě ale hodně překvapilo, je to, že asi nejvíce chodí zákazníci v listopadu a v prosinci. Většinou říkají, že se chtějí zbavit stresu, na chvilku utéct z předvánočního shonu uzávěrek, firemních večírků, nebo shánění dárků. Řeknu to asi ošklivě, ale Vánoce jsou doslova žně. Dokonce mi někteří už přinesli i nějaký dárek. Ale nic velkého, třeba kytku, nebo parfém. Je to ale milé. 

A jak budeš ty trávit Vánoce?

Skončím pár dní před Štědrým dnem, nakoupím rodině dárky a pojedu domů. Tím myslím k rodičům. Už se moc těším, až se všichni sejdeme. Přes rok se vidíme málo. Jsem totiž trochu zdaleka a naši jsou navíc rozvedení. Je to takové komplikované…

Tak hezké svátky, Bětko, a děkujeme za popovídání. Někteří čtenáři tě asi v diskuzi odsoudí, ale tak už to někdy v diskuzích pod články bývá.

To je v pořádku. Každý dnes může mít u nás naštěstí jakýkoliv názor na cokoliv. A doufejme, že se to nikdy nezmění. Tuhle výsadu třeba moji rodiče v mém věku neměli. A také mi často říkali: „Nesuď ostatní, dokud se neobuješ do jejich bot, nepůjdeš jejich cestou a s jejich batohem na zádech“. Tak i já přeji všem čtenářům hezké Vánoce.

Portál popularizující a vysvětlující svět kryptoměn, bezpečnosti, technologií a ekonomických témat. Investovat do Bitcoinu? Jak koupit Ethereum? Co to je Dark Web? Jak nastavit VPN? Jaké jsou nové technologie? Prostě vše, co chcete o technologickém světě vědět, ale báli jste se zeptat...

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


CryptoNews.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cryptonews.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.cryptonews.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Cryptonews.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.