Znělo to jako vtip, ale je to oficiální - americká multikina přijmou Shiba Inu

Foto: Pixabay

Největší řetězec kin ve Spojených státech potvrdil, že nyní bude přijímat platby Shiba Inu spolu s bitcoiny, Ethereem a několika dalšími kryptoměnami


Aron ve svém tweetu poznamenal, že AMC bude spolupracovat s poskytovatelem krypto platebních služeb BitPay, aby začal přijímat Shiba Inu. Toto partnerství usnadní online krypto platby za vstupenky do kina. Generální ředitel AMC dále potvrdil, že platební služba bude zahájena během 60 až 120 dnů.

Shiba Inu vs Dogecoin a AMC

Uprostřed rivality DOGE a SHIB může být přidání obou coinů chytrým krokem ze strany AMC. Řetězec již oznámil, že bude přijímat platby v dogecoinech za nákup dárkových karet v hodnotě až 200 $ za den, a přidáním SHIB do seznamu kryptoplateb se společnost AMC pozitivně zapsala do kryptoměnové komunity. Je však známo, že Generální ředitel projevoval velký zájem o prozkoumání a začlenění decentralizovaných produktů do každodenního provozu společnosti. Adam Aron dokonce poznamenal, že společnost hledá způsoby, jak spustit vlastní kryptoměnu.

Portál popularizující a vysvětlující svět kryptoměn, bezpečnosti, technologií a ekonomických témat. Investovat do Bitcoinu? Jak koupit Ethereum? Co to je Dark Web? Jak nastavit VPN? Jaké jsou nové technologie? Prostě vše, co chcete o technologickém světě vědět, ale báli jste se zeptat...

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


CryptoNews.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cryptonews.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.cryptonews.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Cryptonews.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.