Gucci se stává první velkou značkou, která přijímá ApeCoin

Foto: unsplash

Značka Gucci posílila své iniciativy v oblasti Web3 tím, že ve svých obchodech umožňuje nakupovat své produkty za ApeCoin


Zákazníci společnosti Gucci ve Spojených státech budou nyní moci nakupovat zboží v obchodech za APE, zatímco platební infrastrukturu bude poskytovat společnost BitPay. Navzdory probíhajícímu kryptoměnovému medvědímu trhu se módní značka letos do krypto sektoru pořádně opřela. V únoru odstartovala s kolekcí NFT "SUPERGUCCI" ve spolupráci se značkou vinylových hraček SUPERPLASTIC. Následující měsíc Gucci představilo NFT kolekci "Gucci Grail" zaměřenou na majitele špičkových NFT projektů, jako je BAYC. V květnu pak firma oznámila, že bude přijímat 12 kryptoaktiv jako platební metodu ve 111 obchodech v Severní Americe. Seznam zahrnoval bitcoin (BTC), bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Wrapped bitcoin (WBTC), Litecoin (LTC), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) a pět dolarových stablecoinů.

Komunita Apecoin

ApeCoin byl spuštěn na začátku letošního března. Její doprovodná decentralizovaná autonomní organizace (DAO) a komunita správců se od té doby stále velmi angažuje a dohlíží na důležitá rozhodnutí, jako je například vetování návrhu na přenos APE z Etherea na nový blockchain v červnu. Minulý měsíc DAO hlasovala pro několik návrhů, například pro studii proveditelnosti pořádání konference, festivalu NFT a poskytnutí finančních prostředků APE na to, aby se z Bored Ape Gazette stal zpravodajský web. Kromě toho projekt pracuje na zavedení APE stakingu. APE v poslední době vykazuje silný vzestup, částečně díky projektu Otherside, přičemž cena za poslední měsíc vzrostla o 49,1 %. Aktuální tržní kapitalizace ve výši zhruba 2,06 miliardy dolarů činí z APE 33. největší aktivum v kryptoměnách. Z historického maxima 26,70 USD z 28. dubna však APE stále kleslo o 74,8 %.

Portál popularizující a vysvětlující svět kryptoměn, bezpečnosti, technologií a ekonomických témat. Investovat do Bitcoinu? Jak koupit Ethereum? Co to je Dark Web? Jak nastavit VPN? Jaké jsou nové technologie? Prostě vše, co chcete o technologickém světě vědět, ale báli jste se zeptat...

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


CryptoNews.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cryptonews.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.cryptonews.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Cryptonews.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.